Skip to main content

   Nasza firma jest członkiem Izby Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej, Dolnośląskiej Izby Turystyki oraz Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej wpisanym do rejestru organizatorów turystyki pod nr 250/50/03/2004 koncesja nr 4806. Na dolnośląskim rynku turystycznym funkcjonujemy od 2004 roku z powodzeniem realizując imprezy dla firm, instytucji, innych grup zorganizowanych oraz dzieci i młodzieży. Posiadamy też ofertę skierowaną do klientów indywidualnych – imprezy wyjazdowe, ubezpieczenia i pomoc w podroży – rezerwacje, doradztwo itp. 


Firmy, instytucje - oferujemy współpracę obejmującą kompleksową obsługę turystyczną w ramach firmowych wyjazdów wypoczynkowych,  szkoleniowych zarówno krajowych jak i zagranicznych. Od wielu lat organizujemy również, cieszące się dużym powodzeniem, autorskie kolonie dla dzieci i młodzieży współfinansowane z funduszy socjalnych. Zapewniamy dogodne warunki finansowe ustalane z osobą odpowiedzialną za organizację imprezy w Państwa firmie.


Szkoły - od lat specjalizujemy się w organizacji turystyki i wypoczynku dla dzieci, młodzieży oraz nauczycieli. Z powodzeniem realizujemy wycieczki zarówno o tematyce ogólnej nastawione głównie na wypoczynek i integrację jak i specjalistyczne o tematyce wynikającej z profilu klasy oraz zainteresowań młodzieży. 


Seniorzy - współcześni seniorzy chętnie biorą aktywny udział w życiu, co oznacza, że pragną także wypoczywać. Właśnie teraz jest czas, by poświęcić go na niezrealizowane marzenia a przede wszystkich cieszyć się urokami życia – my Państwu w tym pomożemy. Oferujemy wsparcie w pozyskiwaniu funduszy na organizowane przez nas imprezy. 


Grupy specjalne – współpracujemy z Polskim Związkiem Niewidomych, Polskim Związkiem Głuchych i innymi organizacjami, takimi jak specjalne ośrodki wychowawczo opiekuńcze. Zapewniamy opiekę pilota i przewodnika ze znajomością języka migowego. Mamy niezbędne doświadczenie i znamy specyfikę oraz potrzeby grup wymagających indywidualnego podejścia. Oferujemy wsparcie w pozyskiwaniu funduszy na organizowane przez nas imprezy. 


  Troszczymy się o to, aby w naszej ofercie, poza propozycjami standardowymi, znalazły się też trasy niebanalne, nowe, odkrywające miejsca i regiony. Zawsze staramy się pamiętać, że poznając nowe miejsca, trzeba odnaleźć w tym radość, zabawę i wypoczynek. 

Zapewniamy profesjonalną obsługę i elastyczność w przygotowaniu ofert, gwarantujemy rozsądne ceny i wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

 

Nie staramy się mieć oferty najtańszej – staramy się mieć najlepszą..

Jagatour

{google_map} Jagatour Skarbowców 83b 53-025 Wrocław {/google_map}

DIP